Recenze

Navštívili jste mou poradnu a chcete zveřejnit Vaši recenzi? Vyplňte formulář.

Těším se na Vaši zpětnou vazbu. 

Recenze

Od: Soňa Ch.

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Velice mne potěšilo, když jsem objevila stránky ohledně kvantové regrese.
Návštěva u paní Monči byla úžasný zážitek už jen proto jaká je Monča skvělá průvodkyně terapií.
Po absolvování regrese jsem se cítila tak báječně a konečně jsem začala řešit věci ve svůj prospěch.
Moooc děkuji za tu možnost. 

Od: Eva J.

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Prošla jsem regresí u paní Moniky a mohu všem jen doporučit. Měla jsem nepříjemné zážitky z dětství, které mě provázejí celý život, postupně cítím, že se vše napravuje, vysvětluje, pocity se mění, negací ubývá a energie přibývá, je to osvobující pocit. Děkuji, děkuji, děkuji s těším se na další regresi. 


Od: Dana J.

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Navštívila jsem paní Moniku, což je příjemná, usměvavá, empatická paní. Přišla jsem s určitým strachem, obavami, co mě čeká,ale má úžasného pejska andílka, která mi věnovala svou přízeň a lásku, kdykoliv ucítila, že to potřebuji. Postupně vše ze mě spadlo. Měla jsem v sobě moc nevyřešeného, nepochopeného, nezpracovaného. Dostalo se mi odpovědí a prožila jsem něco nádherného, úžasné prožitky. Moc děkuji a vřele doporučuji není se čeho bát, naopak.


Od: Kristýna K.

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Má první zkušenost s terapií. Trvalo mi několik let, než jsem se rozhoupala a šla do toho. Nelituji a nikdy nebudu. Paní Monika je velmi komunikativní, přátelská a milá, usměvavá, zkrátka můj člověk. Skvěle jsme si popovídaly, provedla mě úspěšně minulým životem a nakonec jsme se napojily na zdroj a nechaly promlouvat anděly. Báječná zkušenost, terapie trvala několik hodin. Odcházela jsem spokojená, plná radosti a štěstí. Po několika dnech se cítím stále nabitá, vše okolo se mění, včetně mého myšlení. Děkuji a vím, že se znovu setkáme.


Od: Zuzana

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

U paní Polanské sem si prošla krásným zážitkem, s ničím, co jsem dosud zažila se to nedá porovnat :) Mohu jedině celým svým srdcem doporučit. Ještě jednou děkuji ❤️ 


Od: Dana

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

U Moniky jsem zažila velice silný a energický zážitek,do té doby jsem ani netušila, že něco tak neuvěřitelného a úžasného může člověk zažít. Mohu jedině doporučit. Děkuji 💞


Od: Hana

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Dobrý den, Monika je neuvěřitelně empatická osoba s opravdovým zájmem, který sahá od regresní terapie, přes výklad karet, až po talent astrologický. Je neuvěřitelné, jak přirozeně se na Vás, jako na osobu umí napojit. Postup a styl s jakým Vám nastíní Vaši cestu je provázen úctou a respektem. Regresní terapie s ní, je jako neuvěřitelná cesta, po které dosáhnete klidu a opravdového uvolnění s vírou v pozitivní výsledky. Je jen na Vás, jak nově nabytých informací využijete. Avšak kromě samotného zážitku, se setkáte s osobou na pravém místě, s osobou, jež Vás nasměruje a svým citlivým, zcela intuitivním přístupem ohromí.


Od: Radka

Navštívila jsem : Astrologie

Chtěla bych vám vyseknout poklonu, neskutečně trefně jste odhadla všechno.
Jste zvyklá, že lidé si vše ,, nechtějí '' vzít k srdci. Jste úžasná, chci konzultaci. Krásný večer.


Od: Kristýna V.

Navštívila jsem : Kvantová regresní terapie

Monca je uzasný clovek s darem tak velikym, ze to slovy snad neda ani popsat. Regrese kterou vedla byla pro me moc zvlastnim a zaroven krasnym zazitkem a vrele to doporucuju vsem, kteri resi nejaky problem a nebo jsou proste jen zvedavi jake to je..:-). Byla jsem zvedava a zaroven jsem prisla se svym nejvetsim strachem a po regresi kterou me Monca provedla se mi neskutecne ulevilo..vsechno tak nejak zapadlo kam ma. Regrese mi odkryla to proc jsem takova jaka jsem a pochopila jsem pri ni spoustu veci, ze sveho soucasneho zivota a vlastne i svuj nejvetsi strach, ktery mi je sice porad neprijemny ale uz se ho nebojim.. Dekuju moc Monci za to ze tu je a tak moc mi pomaha a jakmile to situace jen trochu dovoli chystam se urcite za ni na dalsi :-).