Monika Polanská

Jmenuji se Monika Polanská a pocházím z Českých Budějovic.

Má cesta duchovním životem začala již v mládí.

Zabývám se QHHT - Technikou Kvantové léčebné hypnózy, výkladem karet a astrologií. Po studiu QHHT jsem přesvědčena o tom, že jsem se dostala k nejvyšší možné síle ve vesmíru. Je to velice silná a láskyplná metoda.

Moje životní cesta mi přináší uvědomění, pokoru, vděčnost a lásku.

Čím se zabývám

QHHT METODA DOLORES CANNON

Quantum Healing Hypnosis Technique (QHHT) je neuvěřitelná příležitost k dialogu s Vaším Vyšším Já. Tento dialog vede k hlubokým, silným, duchovním, emočním, mentálním a fyzickým změnám.

,,QHHT MI NAPROSTO ZMĚNILO ŽIVOT"


Astrologie

Váš horoskop ukrývá celý Váš život. Astrologie dokáže odhalit budoucí možný vývoj a vyvolává otázku, do jaké míry má člověk svobodnou vůli rozhodovat o svém životě. Postavení planet a aspektů v okamžiku narození ukazuje, co se nám v životě bude odehrávat. A to v každé oblasti. Například naší osobnost, komunikaci, zdraví, rodinu, finance, partnerské vztahy, kariéru, cestování, zahraničí, duchovní hloubku života. Postavení planet v horoskopu nám ukazuje určité vlohy, které směřují k realizaci. Zda se však předpoklady uskuteční, záleží hodně na rozhodnutí jedince. Hvězdy naznačují, ale neurčují. Od toho se pak dále odvíjí náš život. Planety představují energii a znamení ukazují, jak se tato energie bude projevovat. A v jaké oblasti k tomuto všemu dojde nám ukazují domy. Spojením těchto všech prvků a jejich interpretací je možné vytvořit celkový rozbor života. 


Výklad karet

Výklad karet Vám ukáže, jak se bude vyvíjet situace v jakékoliv životní oblasti. A to například ve vztazích, v zaměstnání, ve financích, skrze rodinu a děti, ve zdraví a ostatních oblastech života. Karty Vám odpoví na cokoliv. Ale je dobré zkombinovat je s astrologií, popřípadě s regresní terapií.