Vysílejte pozitivní energii k současné situaci koronaviru

15.03.2020

🌈VYJÁDŘENÍ K SOUČASNÉ SITUACI🌈

🍀Dovolte mi ještě jedno krátké vyjádření k současně situaci. Už jednou jsem přidávala článek na podporu všech, abychom spojili naše síly a přesto, co se děje, vysílali k vesmíru pozitivní myšlenky.💗 (Viz. na konci tohoto textu). Ať už věříte, že na tomto světě máte větší poslání nebo ne, spojme se všichni dohromady a věřme, že se situace zlepší.🍀Co tu nyní zavládlo ovlivní spoustu věcí, mezilidské vztahy, náš způsob života a vše, co je kolem nás. Záleží ale na tom, jak se k tomu postavíme my. Zda vše budeme považovat za katastrofu a nebo s vírou překonáme současnou situaci a vezmeme si z toho špatného jen to dobré. Nic se neděje náhodou.🌷 Mám pocit, že tato situace má utužit vztahy mezi lidmi, nutí nás poznat sebe samotné, ale poznat i své okolí, nutí nás začít přemýšlet a dává nám dokonce i čas na to, abychom se opravdu začali ubírat jiným směrem.🌈Beru tuto situaci jako OBROVSKÝ OBRAT z materiální na DUCHOVNÍ CESTU. Jak to chápe každý z Vás je opravdu jen na Vás, ale vím, že jsou mezi Vámi ti, co vědí přesně, o čem mluvím. Samozřejmě nechci celou situaci zlehčovat tím, co tu sdílím, nikdo z nás neví, co nás ještě může překvapit, proto pokud máte pocit, že se budete cítit lépe, když si uděláte zásoby, udělejte si je. Každý z nás potřebuje něco jiného, aby se cítil lépe. Není na tom nic špatného. Dělejte tedy vše pro to, aby Vás neovládl stres. Je kolem nás všude plno zpráv, paniky, stresu a úzkosti, ale snažte si zachovat co největší možný klid v srdci, nechceme přeci našemi myšlenkami podporovat to špatné. Vysílejte lásku, vysílejte pozitivní vibrace, harmonii, klid a mír a uvidíte, že pokud spojíme naše síly, vše se v dobré obrátí.

Svůj názor můžete vyjádřit i komentářem pod tímto textem, budu ráda, když každým pozitivním slovem podpoříme celou situaci. Mám Vás ráda, Monika❤️

🍀Kvantová regresní terapie, astrologie, výklad karet.🍀

www.cestoulaskyasvetla.cz

......................................

První vyjádření k situaci níže

.......................................

💗PODPOŘME SE NAVZÁJEM V SITUACI, KTERÁ ZAVLÁDLA NA NAŠÍ PLANETĚ💗

☀️Drazí přátelé, klienti a všichni, co toto čtou, nechte mě se krátce vyjádřit k situaci, která zavládla. Nechci a nebudu tu dlouho rozebírat situaci, co se momentálně děje, všichni o tom víme, slyšíme, čteme a žijeme v tom.

🍀Chtěla bych jen, abychom my všichni, co žijeme duchovním životem, podpořili nejen sebe samé, ale i lidi, kteří takto nežijí. Spojme svoji duchovní sílu, zaměřme se na pozitivní myšlení, pozitivní přístup a nenechme se zmanipulovat k šílenství, co všude kolem začíná. Pokud se necháme ovlivnit vším, co vidíme, slyšíme, čteme a pozorujeme, situace se ještě více zhorší. Proto prosím všechny, kteří vědí, že na tomto světě mají větší poslání, spojme svou pozitivní energii a vyšleme ke světu lásku, sílu, harmonii, klid, podporu a mír. Věřte nebo ne, ale naše energie je silnější, než si dokážete představit. Proto prosím s pokorou vysílejte pozitivní myšlenky k vesmíru a věřte, že je pro nás připraveno jen to nejlepší.

🍀Kdo se ke mně přidá❓

Děkuji, Vaše Monika❤️

Regresní terapie, astrologie, výklad karet.

🌷www.cestoulaskyasvetla.cz🌷