Nejlepší přítel je pes

10.05.2020

🐕🍀"Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem." Mark twain 🍀🐕

☀️Je to jedno velké téma. Jaký je rozdíl mezi člověkem a psem?

💞Hodně veliký. Kdo má doma svého čtyřnohého mazlíčka chápe, o čem mluvím. Nikdo nedokáže být oddanější a upřímnější než pes, který na nás čeká doma, ať přijdeme v jakékoliv náladě. Bude se k nám chovat pořád stejně. Bude šťastný, že tu nyní pro něho jsme právě teď, neřeší minulost, neřeší budoucnost, žije přítomným okamžikem. To je to, co my lidé mnohokrát neumíme.

Buďme vděční za to, že tu naši chlupatí tvorové s námi jsou, sdílí s námi štěstí i neštěstí, zdraví i nemoc, lásku i nenávist, ale jsou tu po našem boku. Kdykoliv. Dejme jim veškerou lásku, kterou si zaslouží. 🙏

🍀Nedávno jsem sdílela fotku našeho Montíčka🐕🙂 Nyní na obrázku můžete vidět jednoho šťastného pejska z útulku, který právě prožívá to, co možná nikdy předtím neměl od těch, kteří nebyli schopni pochopit jeho oddanost a zbavili se ho.

🌷Představuji Vám Máju🐕, útulačku odchycenou na ulici a námi před více jak rokem a půl vyzvednutou v útulku. I když občas přestěhuje byt, sní, co jí zrovna nepatří, je to malá andělská duše, která je schopna odevzdat svůj život jen proto, abychom my lidé byli šťastní.

Važte si toho, protože tohle je důkaz toho, že láska existuje. 🐕💞

💗Přeji Vám krásný den.💗

Můžete sdílet fotky Vašich mazlíčků jako komentář, budu se těšit. ☀️🙂

Monika❤️

🍀Kvantová regresní terapie, astrologie, výklad karet.🍀

☀️ www.cestoulaskyasvetla.cz ☀️