POSELSTVÍ OHLEDNĚ SOUČASNÉ SITUACE S KORONAVIREM

17.03.2020

MÁM PRO VÁS POSELSTVÍ OHLEDNĚ SOUČASNÉ SITUACE S KORONAVIREM.

Jen LÁSKA dokáže zázraky, nepodléhejte strachu. Jen láska, pokora, úcta a vděčnost nám pomohou v této době plné strachu, zloby a násilí.

Někteří zapomněli proč jsou tady. Co je to rodina, proč mají děti, na co mají volný čas, proč chodí do práce. Bojí se Ti, co nemají čisté svědomí. Tento svět se tímto musí zastavit, abychom si uvědomili, že je potřeba žít v lásce a ne v nenávisti a honbě za penězi.

Ti, co v sobě mají lásku, pokoru, vděčnost a úctu k druhým - nemusí se bát - těm se nic nestane. Vir je negace a ten nedokáže žít v lásce. Malým dětem taky neublíží, ti žijí v lásce a ve světle, bez zloby a nenávisti.

O svém volném čase mají lidé být spolu, radovat se a mít se rádi, mít úctu jeden k druhému a pomáhat si. Místo toho hrají hry plné negace, kde se střílí. Proto nastala nyní izolace, aby si lidi uvědomili hodnoty rodiny, lásky a byli pokorní a vděční za to málo, co mají.

A JAK SNADNO TO MOHOU ZTRATIT!

Tato generace, která teď vyrůstá by neuměla nic jiného, než plivat po lidech a střílet do nich. Takhle to dál nejde. Staří lidé se už na to nemohou dívat, trápí je to, jsou tím unaveni. Oni vyrůstali úplně v jiných poměrech - dřeli, ale měli k sobě lásku a úctu.

Jak se proti tomu můžeme bránit?

JEN LÁSKOU BEZE STRACHU.

Láska všechno vyléčí. Tam, kde je negativní energie, tma, zlost - tam se vir živí. V lásce se viru líbit nebude. Vir je i ďábel. Láska, pokora, úcta, vděčnost a hlavně nebýt sobcem, mysleme i na ostatní.

BEZ TOHO TO NEPŮJDE!!!

Rozsévejte lásku dál mezi sebe, milujte se, važte si jeden druhého a buďte vděční...

JEN TAK MŮŽEME BÝT OPRAVDU ŠŤASTNÍ.❤️