Čeho nejvíce litujeme na konci života

24.05.2020

❓🌷Čeho nejvíce litujeme na konci života❓🌷☀️

Australanka Bronnie Wareová vyměnila kariéru v bance za péči o umírající a zjistila, že nejčastější věci, kterých lidé před svou smrtí litují je málo odvahy žít podle svých představ, příliš mnoho práce, málo času na své blízké a ztráta přátel. Téměř každý člověk, o nějž se starala tři až dvanáct týdnů před smrtí, nejvíce litoval, že neměl odvahu žít opravdu podle sebe, nikoliv podle očekávání druhých.
Lidé na sklonku života také litovali, že příliš mnoho pracovali nebo že neměli odvahu vyjádřit své city. Líto jim také bylo, že si neudrželi přátele. "Kéž bych si dovolil(a) být v životě šťastnější," bylo jedno z pěti nejčastějších přání.
Podobné příběhy naprosto jasně ukazují, že nemá smysl čekat na vzdálenou budoucnost a pak litovat toho co jsme neudělali, ale raději žít aktivně tady a teď. Jsou dokladem, jak obrovský a spásný smysl má nalezení sil a odvahy ke změně. Jak důležitý je vztah k sobě samému, abychom byli laskavější k sobě a abychom žili s odvahou život, pro který tu skutečně jsme.

Monika❤️
🍀Kvantová regresní terapie, astrologie, výklad karet.🍀
☀️ www.cestoulaskyasvetla.cz ☀️