Kvantová regresní terapie

O terapii

Kvantová regrese - nebo-li přes návrat do minulých životů až po rozhovor s Bytostmi lásky a světla a kontaktování Vyššího Já, které má odpovědi na všechny Vaše otázky.

QHHT je úžasná metoda vyvinutá Američankou Dolores Cannon během několika desetiletí praxe v hypnóze s tisíci klienty. Tato technika Vám rychle umožní přístup k té části sebe, která má odpovědi na všechny Vaše otázky. Pokud je to také v souladu s vesmírem, je možné i okamžité uzdravení.

Mnoho lidí to nazývá rozhovorem s ,,Vyšším Já". Sama Dolores přemýšlela, jak to nazývat, proto tuto techniku nazvala ,,Rozhovorem se svým Vyšším vědomím". Klientům je umožněn přímý přístup k sobě samým, kde jsou schopni najít odpovědi na otázky, které jim nikdy nikdo nedokázal zodpovědět. Na základě toho jsou schopni k okamžité změně k lepšímu životu.

Tato forma terapie nám nabízí možnost uspořádat náš život, pomáhá nám ale i při fyzických potížích, pomáhá nám najít naši životní cestu.

QHHT je 3-7 hodinová relace, která nám pomáhá podpořit náš životní růst, probíhá ve stavu Théta. To je naprosto přirozený stav, do kterého se dostáváme dvakrát denně - při usínání a probouzení. Do tohoto stavu se dostaneme pomocí vizualizace. V rámci této relace lze kontaktovat a komunikovat s Bytostmi lásky a světla, kteří nám pomohou najít odpovědi na otázky skrývající se těsně pod povrchem naší vědomé mysli.

Je čas změnit život k lepšímu a začít plnohodnotný život.

Jediné, co k tomu potřebujeme je odhodlání začít právě teď vytvořit něco úžasného, co nás posune k lepším zítřkům.

Jak terapie probíhá

  1. Doporučuje se přijít na sezení v pohodlném oblečení, s otevřenou myslí a s 10 připravenými otázkami a pod-otázkami týkající se Vašeho života. Nejprve spolu vše probereme a poté bude následovat relace. Otázky se mohou týkat opravdu čehokoli ve Vašem životě, zdraví, vztahů a i Vaší budoucnosti.
  2. V relaci projdete minulým životem/životy a důležitými momenty z minulosti. Díky těmto momentům si uvědomíte, co a proč se promítlo do Vašeho současného života a budete schopni nastartovat správné řešení všeho, co se Vám nyní děje.
  3. První pozorovatelnou změnou během relace je dramatický nárůst hladiny energie v místnosti, pocit euforie, pocit uvolnění a nesmírná láska. Budeme se ptát Bytostí lásky a světla, kteří Vás budou relací provádět na všechny Vaše připravené otázky. Jak už bylo zmíněno, je to rozhovor s Vaším Vyšším vědomím, které zná odpovědi na vše, co jste si nikdy nedovedli ani představit. Získání těchto informací je rozhodující i pro léčebný aspekt této techniky, protože poskytuje pohodlí, podporu a porozumění různým oblastem Vašeho života. Účelem práce s Vyšším vědomím je Vám vždy pomoci v největší možné míře. Budou Vám zodpovězeny otázky, které jsou pro Vás v daný moment vhodné a budou Vám sděleny informace, které pro Vás budou jen přínosem. 
  4. Z celé relace dostanete audiozáznam. Je doporučeno si i několikrát vše znovu poslechnout, aby došlo k uvědomění všeho, co bylo řečeno.
  5. Nedoporučuje se řízení automobilu po terapii, můžete se cítit unaveni. Není vhodné si na tento den plánovat nic stresujícího a mít opravdu dostatek času. Celá terapie probíhá v naprosté diskrétnosti.

Příklady otázek

Proč se děje to, co se mi v životě děje? (v různých oblastech)
Kde je příčina tohoto problému, který řeším?
Z jakého důvodu jsem potkala právě tohoto člověka, co si díky němu mám uvědomit?
Jak můžu zlepšit svůj život, jakým směrem se mám vydat? 
Jaké je mé životní poslání?
Jak mohu zlepšit svůj život v jakékoliv oblasti života? 
Jaká je příčina mých zdravotních problémů a jak získat zpět chuť do života? 
Jak si vylepšit vztahy a lásku?

...a moho dalších

Máte pocit, že vy se ve Vašem životě mělo něco změnit k lepšímu?

ODPOVĚDĚT SE DÁ NAPROSTO NA COKOLIV!

Máte otázky ke Kvantové regresní terapii? Kontaktujte mě pomocí formuláře.